O inTOLERANT receptoch

Na našej stránke s receptami pre ľudí s potravinovými intoleranciami môže pridávať svoje obľúbené recepty každý. Veríme, že vďaka tomu vytvoríme bohatú zbierku rôznych jedál, ktoré budú vhodné pre ľudí s rôznymi potravinovými intoleranciami.

Je dôležité, aby všetky recepty prešli schválením, aby sme mohli zaručiť ich vhodnosť. Napriek tomu však neberieme zodpovednosť za vhodnosť receptu pre konkrétnu potravinovú intoleranciu. Každý človek reaguje na potraviny inak a preto je dôležité brať ohľad na individuálne potreby a odporúčania od lekára alebo odborníka na výživu.

Rôzne intolerancie a alergie na potraviny sú pre mnohých ľudí veľkým obmedzením v ich strave a niekedy aj v ich spoločenskom živote. Našou snahou je preto poskytnúť ľuďom možnosť objavovať nové jedlá, ktoré im nebudú spôsobovať problémy. Veríme, že naša stránka môže pomôcť vytvoriť komunitu ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a zdieľajú skúsenosti a recepty s ostatnými.

Tešíme sa na vaše príspevky a veríme, že spoločne dokážeme vytvoriť užitočnú zbierku receptov pre ľudí s potravinovými intoleranciami. Buďte však prosím opatrní a vždy konzultujte svoje potreby s odborníkom.

“Buďme k sebe tolerantní.”